Nešališkas patarėjas perkant Lietuvoje ir užsienyje

Klientai

Arginta IF draudimas Omnitel Staticus
BAC grupė IKEA Trading Services PST Švytėjimas
Baltnetos komunikacijos Intervilža Ragutis Umega
Čilija JM Haus Respublikinis energetikų mokymo centras Verslo vadovų mokymo centras
DNB Kauno tiltai Rifas Verslo žinios
Fermentas Koncernas SBA Rimi Lietuva Vilniaus betono demontavimo technika
Grigiškės Lietuvos rytas RST Vilniaus degtinė
Gumos technologijos Litnobiles Snaigė Žemaitijos pienas

Klientų atsiliepimai:

„Didelė patirtis ir efektyvus teorinių žinių taikymas praktikoje, geras Lietuvos rinkos išmanymas ir puikūs derybų įgūdžiai – dėl visų šių savybių Merkio Saukevičiaus konsultacijos ir mokymai turi didelę naudą mūsų įmonei. Konsultantams taip pat svarbu mokėti įsiklausyti į klientų poreikius, betarpiškai ir sklandžiai bendrauti su visu kolektyvu – o tai dar viena „Pirkimų sprendimų“ konsultanto stiprioji pusė. M. Saukevičius – tikras savo srities Profesionalas.“

Algimantas Markauskas, „Thermo Fisher Scientific“ (anksčiau „Fermentas“) generalinis direktorius.
Patyrusio praktiko organizuoti pirkimai ne tik leido sumažinti išlaidas - profesionalo argumentai padrąsino ir įtikino atsisakyti ilgamečių buvusių tiekėjų, sutaupyti iki 40 proc. susijusių pirkimų kaštų, tuo pačiu išsaugoti ankstesnę perkamų medžiagų ir pagerinti paslaugų kokybę.

Gintautas Kvietkauskas, UAB „Arginta“ bendrasavininkas, gamybos direktorius
Mūsų įmonės Komercijos skyriaus darbuotojai yra turėję ne vienus derybų mokymus, tačiau sprendimas į paskutiniuosius pasikviesti Merkį Saukevičių absoliučiai pasiteisino. Konsultantas norėjo kuo geriau pažinti mūsų įmonę, prieš mokymus skyrė laiko įsigilinti į konkrečią mūsų įmonės specifiką, mums kylančius derybinius iššūkius, mūsų žmonių stipriąsias ir silpnasias puses – dėl to mokymai tapo maksimaliai teoriškai ir praktiškai efektyvūs. Dėl Merkio temperamento, energijos ir pozityvumo, kurį jis išlaikė visų mokymų metu, turėjome įsimintiną ir naudingą mokymų programą. Manau, tai yra puikus įmonės ir konsultanto bendradarbiavimo pavyzdys

Vaidas Lukoševičius, „Rimi Lietuva“ komercijos direktorius
Kviesdamas Merkį padėti derybose, viduje buvau skeptiškas dėl dviejų priežasčių:
  1. Mūsų perkami ozono generatoriai - labai specifiniai įrengimai, stipriai integruoti į projektuojamą eksperimentinę gamybos liniją, tad pakeisti pasirinktų įrengimų ir jų tiekėjo buvo tiesiog neįmanoma.
  2. Mūsų inžinieriai tikino, kad jų pasirinktas šveicarų pardavėjas, labai paslaugus ir suteikė gerą 15% nuolaidą, apie 30 tūkst. EUR.

Rezultatas mane nustebino dvigubai:
  1. Sumaniai išnaudojamas tarptautinę konkurenciją, nekeisdamas pasirinkto tiekėjo ir įrengimo, Merkys „išpešė“ papildomą 28% t.y. 48 tūks. EUR nuolaidą įrengimams. Jų sumontavimas atpigo ketvirčiu.
  2. Esu nustebęs kokią maržą buvo “užsitepęs” specifinės įrangos tiekėjas pirminiame pasiūlyme. Dabar kviečiu pirkimų profesionalą, ypač pirkdamas specifinę įrangą.

Artūras Jukna, UAB „Gumos technologijos“ savininkas, direktorius

Kontaktai

Visos teisės saugomos © 2024 UAB „Pirkimų sprendimai“    |    Pagaminta   tyliai